Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Hledat na webu

Aktuality

20.9.2023

Oznamujeme občanům, že ve středu 27. září od 8 hodin proběhne v naší obci zápis stavů elektroměrů. Pokud nemáte elektroměr na volně přístupný, zanechte prosím lístek se stavem na viditelném místě.

5.9.2023

Vážení čtenáři, při revizi knižního fondu v naší obecní knihovně jsme zjistili, že někteří čtenáři mají knižní tituly vypůjčené dokonce víc než několik měsíců. Zatím jsme ještě nepřistoupili k tomu zasílat upomínky nebo vybírat pokuty. Stále totiž doufáme, že stačí připomenout. Zkontrolujte proto vaše knihovničky, jestli tam náhodou nějaká zapomenutá knížka z naší knihovny není, a přineste ji co nejdříve zpět.

21.8.2023

Vážení spoluobčané, v sobotu 1. července jsme slavnostně otevřeli nové multifunkční hřiště. Jsme rádi, že ho hojně využíváte. V provozu je i rezervační systém https://hriste.hornilapac.cz/. Pokud tedy budete chtít hřiště využít, nezapomeňte se vždy podívat, jestli už hřiště není zarezervované.

6.2.2023

S radostí oznamujeme, že jsme spustili nové webové stránky, které dostaly nový moderní design. Naším cílem bylo vytvořit přehlednější a uživatelsky příjemnější web, na kterém najdete všechny potřebné informace. Věříme, že se vám nový web bude líbit.

Mapy.cz

Kontakt

Úřední deska

Hřiště - rezervace

Hospůdka

Hasiči